orange country
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  
have fun, nd' live you life don't fuck others!

 

 Pohvale;;

Go down 
+3
Colours.ofWILDlife
Tameq.^^
Marissa;;
7 posters
AvtorSporočilo
Marissa;;
Admin
Marissa;;


Število prispevkov : 146
Join date : 22/12/2009
Age : 27

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyČet Dec 24, 2009 6:55 pm

Pohvale;;

Če imate kakšno pohvalo jo kar napište...
Nazaj na vrh Go down
https://orangecoutry.slovenianforum.com
Tameq.^^

Tameq.^^


Število prispevkov : 5
Join date : 30/12/2009
Age : 29

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySre Dec 30, 2009 7:50 pm

lep forum.<3
Nazaj na vrh Go down
http://britney-spears.forumotions.net/portal.htm
Colours.ofWILDlife

Colours.ofWILDlife


Število prispevkov : 68
Join date : 30/12/2009
Age : 26

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySre Dec 30, 2009 7:52 pm

Ahaam. prekraasen forum ( GRAFIKA ;DD
Nazaj na vrh Go down
nastti.

nastti.


Število prispevkov : 121
Join date : 23/12/2009
Kraj : @underworld

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySre Dec 30, 2009 8:01 pm

OHH; hvala. (; mogoč bi blo še bolš& da bi se lani nabirali & nabirali. hh Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Marissa;;
Admin
Marissa;;


Število prispevkov : 146
Join date : 22/12/2009
Age : 27

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySre Dec 30, 2009 8:11 pm

hhhh; tnxx;; tud meni je grafika fuul ušeč;;;;xd
Nazaj na vrh Go down
https://orangecoutry.slovenianforum.com
KatiE.

KatiE.


Število prispevkov : 17
Join date : 26/12/2009

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyČet Dec 31, 2009 11:45 am

grafika mi je ful ušeč;D . Lepe barve, slikce..
sam mal mn miška-gobica
Nazaj na vrh Go down
nastti.

nastti.


Število prispevkov : 121
Join date : 23/12/2009
Kraj : @underworld

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyČet Dec 31, 2009 1:06 pm

aja crusor^^ hvala (:
Nazaj na vrh Go down
Katt.




Število prispevkov : 2
Join date : 01/01/2010
Age : 29

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyPet Jan 01, 2010 9:31 pm

Forum mi je ful ušeč.Grafika.<3 [edin tale miška mi gre mal na žiuce ] I love you
Nazaj na vrh Go down
nastti.

nastti.


Število prispevkov : 121
Join date : 23/12/2009
Kraj : @underworld

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyPet Jan 01, 2010 10:07 pm

Katt. je napisal/a:
Forum mi je ful ušeč.Grafika.<3 [edin tale miška mi gre mal na žiuce ] I love you
hvala; hoh ;O prau; jo bomo pa dali stran če je tolk pripomb glede te gobice ;3
Nazaj na vrh Go down
Marissa;;
Admin
Marissa;;


Število prispevkov : 146
Join date : 22/12/2009
Age : 27

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 9:06 am

Katt. je napisal/a:
Forum mi je ful ušeč.Grafika.<3 [edin tale miška mi gre mal na žiuce ] I love you

hvalaa;;; miška no nwm men je lepa sam če vam ni bomo pa jo res dal ustran
Nazaj na vrh Go down
https://orangecoutry.slovenianforum.com
kailen.^^

kailen.^^


Število prispevkov : 62
Join date : 02/01/2010

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 11:11 am

    Pa vsak dan najdem en nov forum k me čist obnori
    Najprej dwt forum,potem help forum,zdej o.c.Res nevem kaj mi je zadne čase d tok forumov najdem. Vglavnem zdej mam pa že took dela da ne vem na kerm forumu naj bom. Recimo da mi je za enkrat ta na prvem mestu ker je še bolj fresh,potem dwt in potem help. No pa pejmo k pohvalam (=
    Fuul mi je všeč,header mi je najbl od vsega všeč ker je res težko najdt dobre slikce od o.c. da se lahko iz njih nardi header in vm je supr uspel. Navigacija --> neki čist na simpl ampak mi je ful všeč da ni spet kkšnih brezveznih napisov okrašenih k ceu forum pogršajo,ampak mi je anvigacija res ful všeč. Všeč so mi pa še podforumske sličice k so črnobele. Nevem,mislm da ste dobr skombiniral vse,da se vse skupi barve zlivajo v eno in da ste zadel v sredino tarče. Mislm da boste mel velik uporabnikov,ker je to prvi forum (se mi zdi,za druge nevem) od o.c. Mogoče me forum zarad navigacije mal spominja na OU RPG ampak tako navigacijo ma lahko vsak poleg tega pa ni čist ista. Uglavnem všeč mi je forum a lot. Aja,všeč so mi tut gumbki za podforume (new,old,lock).Mogoče bi na kkšn podobn style nardil še za new topic,post reply,quote...K te so mi res grdi,preveč začetniški tza vš forum.
Nazaj na vrh Go down
nastti.

nastti.


Število prispevkov : 121
Join date : 23/12/2009
Kraj : @underworld

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 11:23 am

kailen.^^ je napisal/a:
    Pa vsak dan najdem en nov forum k me čist obnori
    Najprej dwt forum,potem help forum,zdej o.c.Res nevem kaj mi je zadne čase d tok forumov najdem. Vglavnem zdej mam pa že took dela da ne vem na kerm forumu naj bom. Recimo da mi je za enkrat ta na prvem mestu ker je še bolj fresh,potem dwt in potem help. No pa pejmo k pohvalam (=
    Fuul mi je všeč,header mi je najbl od vsega všeč ker je res težko najdt dobre slikce od o.c. da se lahko iz njih nardi header in vm je supr uspel. Navigacija --> neki čist na simpl ampak mi je ful všeč da ni spet kkšnih brezveznih napisov okrašenih k ceu forum pogršajo,ampak mi je anvigacija res ful všeč. Všeč so mi pa še podforumske sličice k so črnobele. Nevem,mislm da ste dobr skombiniral vse,da se vse skupi barve zlivajo v eno in da ste zadel v sredino tarče. Mislm da boste mel velik uporabnikov,ker je to prvi forum (se mi zdi,za druge nevem) od o.c. Mogoče me forum zarad navigacije mal spominja na OU RPG ampak tako navigacijo ma lahko vsak poleg tega pa ni čist ista. Uglavnem všeč mi je forum a lot. Aja,všeč so mi tut gumbki za podforume (new,old,lock).Mogoče bi na kkšn podobn style nardil še za new topic,post reply,quote...K te so mi res grdi,preveč začetniški tza vš forum.

pravzaprav so gumki še spadali k začetnemu stailu foruma; okej^^ to si pa dosti napisala& hvala, me veseli da ti je všeč; glede slikic oh ja; pravzaprav sem iskala v photoshootingih za vsakega posebej& js tut mislim da je ta forum prvi o O.C. <3 lahko le upam; da s e bo res nabralo dosti članov^^
Nazaj na vrh Go down
kailen.^^

kailen.^^


Število prispevkov : 62
Join date : 02/01/2010

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 11:35 am

illussion_ je napisal/a:

pravzaprav so gumki še spadali k začetnemu stailu foruma; okej^^ to si pa dosti napisala& hvala, me veseli da ti je všeč; glede slikic oh ja; pravzaprav sem iskala v photoshootingih za vsakega posebej& js tut mislim da je ta forum prvi o O.C. <3 lahko le upam; da s e bo res nabralo dosti članov^^

    Ja,ja vem. Sej lih zato da bi bli čim bolj inovatni,izvirni in unikatni. Hehe,ja vem,če si na dwt potem veš da je to v mojih genih. Ja,res mi je ful všeč. Ja sej,ampak je težko najdt in nardit header od O.C. ker sm js že doug nazaj odprla forum o O.C. pa sm poskušala header nardit pa ni in ni šlo pol sm pa forum zbrisala ker sm obupala. Ja,pomojem da je,in pomojem da bo zarad grafike meu velik članov in si tut noben nou upu narest tazga foruma kt je vš ker nimajo rtakih sposobostih. Aja pa btw,čigava je celotna grafika,zamisel za tak skin,ste ga sami preoblikoval,pa barve? ^^
Nazaj na vrh Go down
nastti.

nastti.


Število prispevkov : 121
Join date : 23/12/2009
Kraj : @underworld

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 11:38 am

kailen.^^ je napisal/a:
illussion_ je napisal/a:

pravzaprav so gumki še spadali k začetnemu stailu foruma; okej^^ to si pa dosti napisala& hvala, me veseli da ti je všeč; glede slikic oh ja; pravzaprav sem iskala v photoshootingih za vsakega posebej& js tut mislim da je ta forum prvi o O.C. <3 lahko le upam; da s e bo res nabralo dosti članov^^

    Ja,ja vem. Sej lih zato da bi bli čim bolj inovatni,izvirni in unikatni. Hehe,ja vem,če si na dwt potem veš da je to v mojih genih. Ja,res mi je ful všeč. Ja sej,ampak je težko najdt in nardit header od O.C. ker sm js že doug nazaj odprla forum o O.C. pa sm poskušala header nardit pa ni in ni šlo pol sm pa forum zbrisala ker sm obupala. Ja,pomojem da je,in pomojem da bo zarad grafike meu velik članov in si tut noben nou upu narest tazga foruma kt je vš ker nimajo rtakih sposobostih. Aja pa btw,čigava je celotna grafika,zamisel za tak skin,ste ga sami preoblikoval,pa barve? ^^
grafika moja; barve moje& tiste slikce moje ;P druga adminka pa je poskrbela ta pač te podforume& to^^ ;3
Nazaj na vrh Go down
kailen.^^

kailen.^^


Število prispevkov : 62
Join date : 02/01/2010

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 11:48 am

illussion_ je napisal/a:

grafika moja; barve moje& tiste slikce moje ;P druga adminka pa je poskrbela ta pač te podforume& to^^ ;3

    O,vidm da si super Artist ^^
    Ljubim to grafiko,smeške,navigacijo,vglavnem vse ^^ Edino kar sm pa že v predlogih napisala - mogoče svetlejši odtenek v Barvi tabele 3
Nazaj na vrh Go down
Marissa;;
Admin
Marissa;;


Število prispevkov : 146
Join date : 22/12/2009
Age : 27

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 3:08 pm

kailen.^^ je napisal/a:
    Pa vsak dan najdem en nov forum k me čist obnori
    Najprej dwt forum,potem help forum,zdej o.c.Res nevem kaj mi je zadne čase d tok forumov najdem. Vglavnem zdej mam pa že took dela da ne vem na kerm forumu naj bom. Recimo da mi je za enkrat ta na prvem mestu ker je še bolj fresh,potem dwt in potem help. No pa pejmo k pohvalam (=
    Fuul mi je všeč,header mi je najbl od vsega všeč ker je res težko najdt dobre slikce od o.c. da se lahko iz njih nardi header in vm je supr uspel. Navigacija --> neki čist na simpl ampak mi je ful všeč da ni spet kkšnih brezveznih napisov okrašenih k ceu forum pogršajo,ampak mi je anvigacija res ful všeč. Všeč so mi pa še podforumske sličice k so črnobele. Nevem,mislm da ste dobr skombiniral vse,da se vse skupi barve zlivajo v eno in da ste zadel v sredino tarče. Mislm da boste mel velik uporabnikov,ker je to prvi forum (se mi zdi,za druge nevem) od o.c. Mogoče me forum zarad navigacije mal spominja na OU RPG ampak tako navigacijo ma lahko vsak poleg tega pa ni čist ista. Uglavnem všeč mi je forum a lot. Aja,všeč so mi tut gumbki za podforume (new,old,lock).Mogoče bi na kkšn podobn style nardil še za new topic,post reply,quote...K te so mi res grdi,preveč začetniški tza vš forum.


hvala;;
Nazaj na vrh Go down
https://orangecoutry.slovenianforum.com
kailen.^^

kailen.^^


Število prispevkov : 62
Join date : 02/01/2010

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptySob Jan 02, 2010 10:48 pm

Marissa;; je napisal/a:

hvala;;

nzk. Pa še kdaj (=
Nazaj na vrh Go down
Colours.ofWILDlife

Colours.ofWILDlife


Število prispevkov : 68
Join date : 30/12/2009
Age : 26

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyNed Jan 10, 2010 3:39 pm

wiiiii, smešk so naaajlepši Neutral Neutral Neutral
Nazaj na vrh Go down
Marissa;;
Admin
Marissa;;


Število prispevkov : 146
Join date : 22/12/2009
Age : 27

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyNed Jan 10, 2010 5:24 pm

Colours.ofWILDlife je napisal/a:
wiiiii, smešk so naaajlepši Neutral Neutral Neutral


hhh vešš da je illussion_ polna zamisli in ma fuul dober okuss.

meni so tudi lepi
Nazaj na vrh Go down
https://orangecoutry.slovenianforum.com
nastti.

nastti.


Število prispevkov : 121
Join date : 23/12/2009
Kraj : @underworld

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyNed Jan 10, 2010 5:59 pm

hh; hvala.^^ kdaj pa kdaj me pa res prime ja(:
Nazaj na vrh Go down
Colours.ofWILDlife

Colours.ofWILDlife


Število prispevkov : 68
Join date : 30/12/2009
Age : 26

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyNed Jan 10, 2010 6:04 pm

Marissa;; je napisal/a:
Colours.ofWILDlife je napisal/a:
wiiiii, smešk so naaajlepši Neutral Neutral Neutral


hhh vešš da je illussion_ polna zamisli in ma fuul dober okuss.

meni so tudi lepi
ja, ja seveda vem Like a Star @ heaven
Nazaj na vrh Go down
Tameq.^^

Tameq.^^


Število prispevkov : 5
Join date : 30/12/2009
Age : 29

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyNed Jan 17, 2010 3:32 pm

Forum mi je zlo ušeč..še posebi podforumske in logo. tongue
Nazaj na vrh Go down
http://britney-spears.forumotions.net/portal.htm
Marissa;;
Admin
Marissa;;


Število prispevkov : 146
Join date : 22/12/2009
Age : 27

Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; EmptyNed Jan 17, 2010 3:48 pm

Tameq.^^ je napisal/a:
Forum mi je zlo ušeč..še posebi podforumske in logo. tongue

tnx
Nazaj na vrh Go down
https://orangecoutry.slovenianforum.com
Sponsored content





Pohvale;; Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale;;   Pohvale;; Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pohvale;;
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
orange country :: Pomembno; :: Mnenja;;-
Pojdi na: